WSV De Zwaan  
 
Uitslagen 2018
 

Foto's van de MTB wedstrijden van

19 en 20 maart 2016

Verslagen en foto's Whoopers  19 -3-2016
Uitslagen 21 -3-2015
Verslagen en foto's Whoopers  21 -3-2015
Uitslagen 22 -3-2014
Uitslagen en foto's Whoopers  22 -3-2014
Inschrijven
Route
Sponsoren
Overnachtingen
Verslagen
 

 

Wedstrijd wordt

georganiseerd i.s.m.

FMC The Whoopers

 

The Whoopers

 

 

 

LJC Berlicum 2018 LJC Berlicum
Resultaat van Jeugd Cat. 1 - 2018-03-17 10:30:00 - wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Nr. Licentiecategorie Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten Beste Td In Rnd Renner Reg. Auto Reg Chip Bondslidnummer Woonplaats UCICode Licentienummer nvt Vereniging Event Categorie
1 1 Nynke Jochems 107 Jeugd Vrouw 3 13:30.849 0 4:09.260 1 96128841 96128841 CL-68698, 172490 96128841 PUTTEN NED20090925 64168 ATB vereniging Oldebroek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
2 1 Iker Slotboom 113 Jeugd Man 3 14:02.152 31.303 31.303 0 4:12.374 3 96136099 96136099 KN-61336 96136099 KWINTSHEUL NED20100406 24241 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
3 2 Beer van Beurden 124 Jeugd Man 3 14:06.988 36.139 4.836 0 4:22.727 3 96159117 96159117 CN-63875 96159117 Eindhoven NED20100709 24762 TWC de Kempen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
4 2 Jasmijn Weijers 120 Jeugd Vrouw 3 14:16.239 45.390 9.251 0 4:24.694 2 96146132 96146132 PR-58688 96146132 Apeldoorn NED20100221 64193 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
5 3 Melle van der Pol 121 Jeugd Man 3 14:22.402 51.553 6.163 0 4:17.272 2 96151475 96151475 SX-69027 96151475 Maassluis NED20100124 25019 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
6 4 Jens Smit 114 Jeugd Man 3 15:14.254 1:43.405 51.852 0 4:48.712 2 96136615 96136615 SN-67775 96136615 Steenwijk NED20100413 24120 Mountainbike ver. Havelte 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
7 1 Isis Versluis 123 Basislid Vrouw 3 15:24.062 1:53.213 9.808 0 4:47.314 3 96167069 96167069 FC-78330 96167069 Meerkerk NED20090619 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
8 5 Jente Vis 118 Jeugd Man 3 15:48.591 2:17.742 24.529 0 5:04.436 3 96144522 96144522 LS-29088 96144522 Hoorn NED20100731 24418 West Frisia 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
9 6 Thom Berends 125 Jeugd Man 3 15:55.766 2:24.917 7.175 0 5:03.561 1 96151616 96151616 TH-36298 96151616 Westerbork NED20100419 24344 WRV de Peddelaars 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
10 3 Milou Schreur 112 Jeugd Vrouw 3 15:57.672 2:26.823 1.906 0 4:58.141 2 96161253 96161253 NR-94964 96161253 Apeldoorn NED20100527 64310 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
11 4 Feline Steijn 115 Jeugd Vrouw 3 16:23.989 2:53.140 26.317 0 5:10.002 3 96155264 96155264 KX-98897 96155264 Naaldwijk NED20090910 64320 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
12 5 Mirthe Buurmeijer 104 Jeugd Vrouw 3 16:33.489 3:02.640 9.500 0 5:15.851 1 96162286 96162286 RC-12061 96162286 Hoogeveen NED20090113 64008 WRV de Peddelaars 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
13 2 Isa Krebbers 122 Basislid Vrouw 3 16:34.891 3:04.042 1.402 0 5:12.635 3 96166983 96166983 TK-40703 96166983 Deest NED20091010 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
14 1 Jurre Plender 109 Basislid Man 3 16:38.206 3:07.357 3.315 0 5:15.475 3 96163962 96163962 NV-40129 96163962 Doornspijk NED20100310 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
15 7 Ferno Verhoeven 117 Jeugd Man 3 17:08.464 3:37.615 30.258 0 5:20.743 1 96166258 96166258 HR-07818 96166258 Kaatsheuvel NED20101211 25136 WV de Jonge Renner 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
16 6 Tirza van Giessel 105 Jeugd Vrouw 3 17:38.037 4:07.188 29.573 0 5:36.678 2 96163668 96163668 NL-33043 96163668 Apeldoorn NED20100612 64234 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
17 3 Dorthe van de Wal 119 Basislid Vrouw 2 13:41.538 1 Ronde 1 Ronde 0 6:24.571 2 96145735 96145735 TR-24372 96145735 Assen NED20100614 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
18 1 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 999 0 0 0 0 123456 0 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 10:30
DNS 7 Flore de Groot 106 Jeugd Vrouw DNS 0 0 96153448 96153448 LF-46365 96153448 Zwolle NED20100207 64092 WRV de Peddelaars 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00
DNS 2 Levi Stoffers 116 Basislid Man DNS 0 0 96166474 96166474 FF-65472 96166474 Apeldoorn NED20100213 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143541|Jeugd Cat. 1|2018-03-17 00:00

 

LJC Berlicum 2018 LJC Berlicum
Resultaat van Jeugd Cat. 2 - 2018-03-17 11:00:00 - wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Nr. Licentiecategorie Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten Beste Td In Rnd Renner Reg. Auto Reg Chip Bondslidnummer Woonplaats UCICode Licentienummer nvt Vereniging Event Categorie
1 1 Teun van Beurden 213 Jeugd Man 5 19:44.500 0 3:48.243 3 96128942 96128942 FC-05170 96128942 Eindhoven NED20090206 24763 TWC de Kempen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
2 1 Jinthe Nijboer 202 Jeugd Vrouw 5 19:54.215 9.715 9.715 0 3:50.202 4 96122346 96122346 LH-81922 96122346 Zwolle NED20080620 64044 ATB vereniging Oldebroek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
3 2 Kai van Hoof 221 Jeugd Man 5 20:00.496 15.996 6.281 0 3:51.613 3 96153170 96153170 NG-93609 96153170 MIERLO NED20090301 24317 TML Dommelstreek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
4 3 Sam van der Drift 203 Jeugd Man 5 20:43.520 59.020 43.024 0 3:56.913 4 96136131 96136131 GZ-17005 96136131 Wateringen NED20090224 24308 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
5 2 Bente Jochems 201 Jeugd Vrouw 5 21:10.139 1:25.639 26.619 0 4:03.715 2 96108560 96108560 NS-98211, 172489 96108560 PUTTEN NED20080117 64167 ATB vereniging Oldebroek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
6 4 Pieter Westbroek 207 Jeugd Man 5 21:10.254 1:25.754 0.115 0 4:03.473 2 96149660 96149660 KH-73267 96149660 Sint Pancras NED20090516 24430 WV Alcmaria Victrix 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
7 5 Bas Herman 220 Jeugd Man 5 21:36.808 1:52.308 26.554 0 4:02.900 3 96155257 96155257 KP-52164 96155257 Nootdorp NED20090806 24338 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
8 6 Morris van der Dussen 218 Jeugd Man 5 21:51.301 2:06.801 14.493 0 4:13.465 3 96136498 96136498 TL-26063, SH-87918 96136498 ARKEL NED20090627 24920 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
9 3 Rianne Damiaans 212 Jeugd Vrouw 5 21:51.518 2:07.018 0.217 0 4:08.477 5 96138507 96138507 NX-90607 96138507 SINTMAARTENSBRUG NED20080703 64100 HR en TC D.O.K. 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
10 1 Teun Rozendaal 217 Basislid Man 5 22:20.059 2:35.559 28.541 0 4:09.480 2 96156717 96156717 CW-32270 96156717 Bleiswijk NED20090425 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
11 7 Steff de Bruijn 209 Jeugd Man 5 22:50.577 3:06.077 30.518 0 4:18.919 1 96125396 96125396 FT-11441, 172478 96125396 OUD-BEIJERLAND NED20090528 24693 FCC de Spuicrossers 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
12 4 Floortje de Vries 205 Jeugd Vrouw 5 22:51.284 3:06.784 0.707 0 4:18.860 2 96136129 96136129 PH-36748 96136129 Monster NED20080806 64003 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
13 8 Rens Kalsbeek 204 Jeugd Man 5 23:05.476 3:20.976 14.192 0 4:09.163 1 96146134 96146134 LT-84554 96146134 Apeldoorn NED20090611 24331 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
14 5 Benthe van Haasteren 206 Jeugd Vrouw 4 18:46.821 1 Ronde 1 Ronde 0 4:27.480 1 96122929 96122929 LR-17193 96122929 Monster NED20080515 64054 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
15 2 Robin Kroese 208 Basislid Man 4 19:02.205 1 Ronde 15.384 0 4:31.966 2 96153730 96153730 HT-52332 96153730 Wezep NED20090628 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
16 9 Thijs van de Streek 210 Jeugd Man 4 19:50.007 1 Ronde 47.802 0 4:43.059 1 96121921 96121921 TH-71161 96121921 Oldebroek NED20090106 25114 ATB vereniging Oldebroek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
17 3 Michiel Hellendoorn 216 Basislid Man 4 20:16.224 1 Ronde 26.217 0 4:39.199 1 96152052 96152052 NL-55608 96152052 Hoog Soeren NED20091129 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
18 10 Floris de Rooij 219 Jeugd Man 4 20:17.381 1 Ronde 1.157 0 4:43.609 1 96162630 96162630 GK-68409 96162630 Giessenburg NED20090304 24907 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
19 11 Gijs van Asselt 211 Jeugd Man 4 22:21.075 1 Ronde 2:03.694 0 5:10.865 1 96136263 96136263 TH-22030 96136263 Oldebroek NED20090629 24655 ATB vereniging Oldebroek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
20 1 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 999 0 0 0 0 123456 0 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 11:00
DNS 6 Ellis van de Sande 0 Jeugd Vrouw DNS 0 0 96138516 96138516 96138516 Hapert NED20080116 64086 TWC Het Snelle Wiel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
DNS 1 Luc Keijl 0 --- DNS 0 0 96158329 96158329 96158329 Halsteren NED20080718 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
DNS 12 Quinn Schmitz 0 Jeugd Man DNS 0 0 96166141 96166141 96166141 Waalre NED20081120 25237 TWC Het Snelle Wiel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143542|Jeugd Cat. 2 |2018-03-17 00:00
LJC Berlicum 2018 LJC Berlicum
Resultaat van Jeugd Cat. 3 - 2018-03-17 11:30:00 - wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Nr. Licentiecategorie Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten Beste Td In Rnd Renner Reg. Auto Reg Chip Bondslidnummer Woonplaats UCICode Licentienummer nvt Vereniging Event Categorie
1 1 Cas Timmermans 325 Jeugd Man 4 22:14.830 0 5:17.485 2 96141618 96141618 FR-77708 96141618 Wageningen NED20080116 24476 WV Ede 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
2 2 Jowi Cnossen 301 Jeugd Man 4 22:18.863 4.033 4.033 0 5:25.520 3 96135509 96135509 TF-41169 96135509 APELDOORN NED20080704 24058 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
3 3 Maike Tazelaar 302 Jeugd Man 4 22:55.777 40.947 36.914 0 5:30.157 3 96134652 96134652 NV-87042 96134652 COLIJNSPLAAT NED20080613 24662 Zwse MTB. Ver. X-Treme 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
4 4 Mads Teunissen van Manen 303 Jeugd Man 4 23:46.635 1:31.805 50.858 0 5:39.396 3 96122343 96122343 LP-00411 96122343 Oosterbeek NED20080203 24645 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
5 5 Victor Kroesbergen 307 Jeugd Man 4 24:12.233 1:57.403 25.598 0 5:41.497 1 96109873 96109873 TS-53096, HH-29741 96109873 Ede NED20080806 24005 WV de Valleirenners AXA 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
6 6 Maurice Verhoeven 304 Jeugd Man 4 24:42.960 2:28.130 30.727 0 5:49.529 3 96135537 96135537 NH-14189 96135537 KAATSHEUVEL NED20080310 24161 WV de Jonge Renner 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
7 7 Pascal Cutler 329 Jeugd Man 4 24:51.998 2:37.168 9.038 0 6:03.476 1 96115309 96115309 PF-45278, NV-33454 96115309 Amsterdam NED20080809 24683 ASC Olympia 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
8 1 Melissa Nuyten 342 Jeugd Vrouw 4 24:55.000 2:40.170 3.002 0 0 96127522 96127522 KR-09299 96127522 HEINKENSZAND NED20070920 64339 Zwse MTB. Ver. X-Treme 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
9 2 Amy de Bruijn 315 Jeugd Vrouw 4 25:10.759 2:55.929 15.759 0 6:01.203 4 96107721 96107721 LW-25567, NP-72681 96107721 Bergen op Zoom NED20071011 64027 WV Breda 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
10 8 Noël Goijert 332 Jeugd Man 4 25:11.863 2:57.033 1.104 0 6:02.688 4 96151774 96151774 SF-71656 96151774 'S-GRAVENZANDE NED20080409 24312 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
11 9 Tiemo Schreur 309 Jeugd Man 4 25:16.764 3:01.934 4.901 0 6:07.502 3 96137655 96137655 KV-41365 96137655 Apeldoorn NED20080930 25010 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
12 3 Hannah Kiers 328 Jeugd Vrouw 4 25:21.615 3:06.785 4.851 0 6:07.871 1 96132790 96132790 RC-12221 96132790 Westerhaar-Vriezenveensewijk NED20070105 64073 AWV de Zwaluwen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
13 4 Maureen Abma 305 Jeugd Vrouw 4 25:33.108 3:18.278 11.493 0 6:00.361 3 96120837 96120837 HL-87046 96120837 WOLVEGA NED20070626 64021 WV de Driehoek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
14 5 Luna Meijer 334 Jeugd Vrouw 4 25:45.003 3:30.173 11.895 0 5:59.963 3 96116833 96116833 KS-40645 96116833 Hilversum NED20070219 64358 GWC de Adelaar 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
15 10 Lars van der Laan 322 Jeugd Man 4 25:46.187 3:31.357 1.184 0 6:11.518 4 96123356 96123356 TR-06420, NF-28243 96123356 Hilversum NED20080426 24246 GWC de Adelaar 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
16 11 Mads Gerritsen 308 Jeugd Man 4 25:50.053 3:35.223 3.866 0 6:02.261 4 96142310 96142310 PV-13585 96142310 UGCHELEN NED20080707 24678 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
17 12 Dave Boekestijn 310 Jeugd Man 4 26:14.557 3:59.727 24.504 0 6:20.243 3 96136136 96136136 RW-17591 96136136 'S GRAVENZANDE NED20080415 24044 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
18 13 Thijs van den Brink 321 Jeugd Man 4 26:17.076 4:02.246 2.519 0 6:16.227 2 96151262 96151262 HH-18460 96151262 Ermelo NED20080812 24991 WV Noord-Veluwe 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
19 6 Chris Kiers 327 Jeugd Vrouw 4 26:21.123 4:06.293 4.047 0 6:20.371 1 96113685 96113685 NX-17112 96113685 Westerhaar-Vriezenveensewijk NED20070105 64078 AWV de Zwaluwen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
20 14 Splinter van 't Hoff 319 Jeugd Man 4 26:26.284 4:11.454 5.161 0 6:17.929 4 96117653 96117653 KW-55004 96117653 'S GRAVENZANDE NED20080627 24216 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
21 15 Jurre v.d. Kaaij 350 Jeugd Man 4 26:41.541 4:26.711 15.257 0 6:21.181 3 96143757 96143757 TT-74919 96143757 'S-GRAVENZANDE NED20080619 24525 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
22 16 Maeryn van den Hoogen 333 Jeugd Man 4 26:42.921 4:28.091 1.380 0 6:19.375 4 96145265 96145265 GW-84649 96145265 EINDHOVEN NED20080415 24297 TWC de Kempen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
23 1 Minu Stoffers 336 Basislid Vrouw 4 26:54.994 4:40.164 12.073 0 6:32.866 4 96166473 96166473 FG-38358 96166473 Apeldoorn NED20070925 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
24 7 Noï Moes 344 Jeugd Vrouw 4 27:10.410 4:55.580 15.416 0 6:31.651 2 96143123 96143123 HC-31488 96143123 GOIRLE NED20070528 64023 TWC Pijnenburg 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
25 8 Judith Alleleijn 349 Jeugd Vrouw 4 27:15.274 5:00.444 4.864 0 6:36.050 4 96125151 96125151 RV-06683, PV-87597 96125151 Bocholtz NED20070520 64041 TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
26 17 Floris van Hartskamp 317 Jeugd Man 4 27:22.378 5:07.548 7.104 0 6:37.229 4 96138539 96138539 NN-98279 96138539 Apeldoorn NED20081213 24413 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
27 18 Ruben van Duren 341 Jeugd Man 4 27:22.632 5:07.802 0.254 0 6:27.541 4 96144494 96144494 RR-89748 96144494 Mook NED20080619 25075 MTB Licht Verzet 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
28 1 Darian Groeneveld 323 Basislid Man 4 27:22.908 5:08.078 0.276 0 6:28.951 4 96136492 96136492 HV-62656 96136492 Rijswijk NED20080821 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
29 9 Nanet Huising 320 Jeugd Vrouw 4 27:27.055 5:12.225 4.147 0 6:25.597 4 96117654 96117654 LW-36477 96117654 Wateringen NED20071005 64047 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
30 19 Renzo Koskamp 324 Jeugd Man 4 28:35.686 6:20.856 1:08.631 0 6:38.058 3 96142854 96142854 SV-27332 96142854 Borne NED20081103 25135 MTB Het Twentse Ros 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
31 20 Xander van Waardenburg 313 Jeugd Man 4 29:44.172 7:29.342 1:08.486 0 6:53.369 1 96144560 96144560 RT-41470 96144560 Rhoon NED20080829 25025 Dirty Hill ATB 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
32 10 Bo Klappe 348 Jeugd Vrouw 3 22:58.332 1 Ronde 1 Ronde 0 7:05.537 3 96120360 96120360 HX-62279 96120360 EINDHOVEN NED20070331 64162 TWC Het Snelle Wiel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
33 21 Marnix Veen 316 Jeugd Man 3 22:59.221 1 Ronde 0.889 0 7:09.730 2 96138804 96138804 LG-85611 96138804 APELDOORN NED20081018 24402 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
34 2 Luuk Starink 335 Basislid Man 3 23:01.038 1 Ronde 1.817 0 7:06.975 3 96166647 96166647 NR-76068 96166647 Apeldoorn NED20081003 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
35 2 Maud Struijk 346 Basislid Vrouw 3 23:11.298 1 Ronde 10.260 0 7:09.031 2 96155207 96155207 GH-09615 96155207 Nieuwerkerk NED20070329 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
36 11 Anniek Voermans 347 Jeugd Vrouw 3 23:11.739 1 Ronde 0.441 0 7:21.956 3 96144802 96144802 RR-47684 96144802 SAS VAN GENT NED20070109 64245 Zwse MTB. Ver. X-Treme 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
37 3 Nike Verkleij 338 Basislid Man 3 23:29.264 1 Ronde 17.525 0 6:54.853 1 96143428 96143428 RP-66361 96143428 Gouda NED20080731 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
38 22 Lorenzo de Bruin 343 Jeugd Man 3 23:34.775 1 Ronde 5.511 0 7:17.062 2 96155261 96155261 NH-99534 96155261 Naaldwijk NED20081108 25103 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
39 23 Jurgen den Harder 312 Jeugd Man 3 24:13.576 1 Ronde 38.801 0 7:03.087 1 96136139 96136139 NS-44293 96136139 Maassluis NED20080812 24034 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
40 12 Nora van der Dussen 340 Jeugd Vrouw 3 24:58.763 1 Ronde 45.187 0 7:46.811 2 96136497 96136497 NS-89924 96136497 ARKEL NED20071218 64284 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
41 13 Joy den Braver 314 Jeugd Vrouw 3 27:28.449 1 Ronde 2:29.686 0 8:02.169 1 96110102 96110102 NV-58200 96110102 Honselersdijk NED20070410 64016 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
42 14 Isa Klijn 326 Jeugd Vrouw 3 28:38.111 1 Ronde 1:09.662 0 8:17.561 2 96154002 96154002 NS-55451 96154002 LEERDAM NED20070720 64132 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
43 1 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 999 0 0 0 0 123456 0 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 11:30
DNF 15 Lisa Band 306 Jeugd Vrouw 1 7:12.791 DNF 0 6:44.234 1 96131195 96131195 NL-58247 96131195 Zuid-Oost Beemster NED20070930 64128 WV Noord-Holland 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
DNF 4 Johannes Ary Struijk 345 Basislid Man 1 8:46.368 DNF 0 8:08.893 1 96155581 96155581 TT-84277 96155581 Nieuwerkerk NED20080526 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
DNS 16 Michelle Druif 318 Jeugd Vrouw DNS 0 0 96113766 96113766 FH-33430 96113766 ZOETERMEER NED20070104 64103 RWV de Spartaan 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
DNS 24 Sjoerd Spanjaard 0 Jeugd Man DNS 0 0 96135909 96135909 NL-94170 96135909 GELEEN NED20080910 24744 W.C.L. Bergklimmers 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
DNS 5 Boris Griep 0 Basislid Man DNS 0 0 96136239 96136239 FP-69804 96136239 OOSTERHOUT NED20080726 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
DNS 25 Justen Hauser 311 Jeugd Man DNS 0 0 96136105 96136105 TZ-62002 96136105 Poeldijk NED20080806 24150 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143543|Jeugd Cat. 3|2018-03-17 00:00
KNWU
Aangemaakt op 17-3-2018 17:41

 

LJC Berlicum 2018 LJC Berlicum
Resultaat van Jeugd Cat. 4 - 2018-03-17 12:00:00 - wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Nr. Licentiecategorie Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten Beste Td In Rnd Renner Reg. Auto Reg Chip Bondslidnummer Woonplaats UCICode Licentienummer nvt Vereniging Event Categorie
1 1 Boris van der Voort 401 Jeugd Man 4 28:01.064 0 6:50.688 1 96116913 96116913 NL-25630 96116913 Kwintsheul NED20071016 24134 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
2 2 Daan Hartog 419 Jeugd Man 4 28:24.386 23.322 23.322 0 6:56.753 4 96126645 96126645 NK-35644 96126645 Giessenburg NED20070519 24382 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
3 1 Mae Cabaca 434 Jeugd Vrouw 4 28:29.559 28.495 5.173 0 6:59.797 1 96120019 96120019 PK-78883 96120019 VLAARDINGEN NED20070210 64076 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
4 3 Ruben Weijers 402 Jeugd Man 4 28:41.506 40.442 11.947 0 7:02.083 1 96123018 96123018 PF-88204 96123018 APELDOORN NED20070221 24409 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
5 4 Willem Michiels 413 Jeugd Man 4 28:54.240 53.176 12.734 0 7:02.751 3 96137206 96137206 CC-29243 96137206 REUSEL NED20070912 24717 TWC Het Snelle Wiel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
6 2 Jade Wuurman 411 Jeugd Vrouw 4 29:02.934 1:01.870 8.694 0 7:03.009 3 96068589 96068589 PV-24479 96068589 Limmen NED20061017 64271 WV Alcmaria Victrix 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
7 5 Rif van den Berg 404 Jeugd Man 4 29:09.353 1:08.289 6.419 0 7:07.015 3 96123085 96123085 LV-75754 96123085 Pijnacker NED20071028 24003 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
8 3 Anna Linde van Dorp 432 Jeugd Vrouw 4 29:32.348 1:31.284 22.995 0 7:11.688 1 96133216 96133216 RN-39381 96133216 ELBURG NED20061204 64089 ATB vereniging Oldebroek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
9 6 Jasper Harders 408 Jeugd Man 4 29:32.569 1:31.505 0.221 0 7:07.330 4 96151152 96151152 NG-78837 96151152 Lelystad NED20070703 24191 ATB vereniging Oldebroek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
10 7 Hugo Wessels 424 Jeugd Man 4 29:34.441 1:33.377 1.872 0 7:08.796 4 96132793 96132793 FL-52570 96132793 Enter NED20070426 24524 AWV de Zwaluwen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
11 8 Rick Versloot 418 Jeugd Man 4 30:18.810 2:17.746 44.369 0 7:18.482 4 96121542 96121542 SC-70794 96121542 HARDINXVELD-GIESSENDAM NED20070112 24487 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
12 9 Jasper Liewes 433 Jeugd Man 4 30:22.843 2:21.779 4.033 0 7:19.900 4 96151179 96151179 FG-19234 96151179 NORG NED20070823 25126 De Noordelijke ATB-club 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
13 10 Cas Krebbers 406 Jeugd Man 4 30:27.042 2:25.978 4.199 0 7:26.839 2 96125778 96125778 HP-53501 96125778 DEEST NED20070529 24653 WV Schijndel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
14 4 Nina Houmes 403 Jeugd Vrouw 4 30:42.099 2:41.035 15.057 0 7:25.026 2 96099522 96099522 FF-84600 96099522 WISSENKERKE NED20060904 64293 Zwse MTB. Ver. X-Treme 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
15 11 Luuk Wolthuis 407 Jeugd Man 4 31:12.739 3:11.675 30.640 0 7:33.494 4 96124521 96124521 TK-20494 96124521 HANK NED20070128 25098 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
16 12 Duco Schrijver 409 Jeugd Man 4 31:18.953 3:17.889 6.214 0 7:37.200 3 96117150 96117150 GL-01227 96117150 GORINCHEM NED20070705 25102 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
17 13 Kaj Roeling 412 Jeugd Man 4 31:30.881 3:29.817 11.928 0 7:25.780 2 96123094 96123094 KT-10525 96123094 Monster NED20070929 24840 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
18 14 Damian Koen 405 Jeugd Man 4 31:39.523 3:38.459 8.642 0 7:40.112 2 96122851 96122851 PZ-23358 96122851 WOLVEGA NED20070115 24050 WV de Driehoek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
19 1 Camiel Plender 422 Basislid Man 4 31:55.844 3:54.780 16.321 0 7:51.277 3 96151435 96151435 NX-80970 96151435 Doornspijk NED20070710 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
20 15 Thomas Huitema 439 Jeugd Man 4 32:05.735 4:04.671 9.891 0 7:46.940 4 96092141 96092141 NL-82899 96092141 RODEN NED20071022 24049 WRV de Peddelaars 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
21 16 Tim Verwolf 420 Jeugd Man 4 32:56.963 4:55.899 51.228 0 7:52.347 1 96153197 96153197 FL-98610 96153197 Langerak NED20070823 25044 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
22 2 Daan Hendriksen 423 Basislid Man 4 33:06.990 5:05.926 10.027 0 8:04.816 4 96151340 96151340 SG-76899 96151340 Hengelo NED20070331 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
23 1 Yvette Vermeer 444 Basislid Vrouw 4 33:08.865 5:07.801 1.875 0 8:06.414 4 96112156 96112156 FN-10478 96112156 Wapse NED20060515 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
24 17 Victor van der Velden 427 Jeugd Man 4 34:10.656 6:09.592 1:01.791 0 7:58.607 1 96138491 96138491 LZ-97605 96138491 TILBURG NED20070623 25081 WV de Jonge Renner 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
25 18 Daniel Riedijk 443 Jeugd Man 4 34:35.349 6:34.285 24.693 0 8:16.050 1 96156467 96156467 GF-15701 96156467 Helmond NED20071114 25229 RTC Buitenlust 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
26 2 Britta van der Wal 416 Basislid Vrouw 4 34:51.236 6:50.172 15.887 0 8:15.753 1 96133128 96133128 FG-77799 96133128 ASSEN NED20060721 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
27 19 Thijs van de Ven 442 Jeugd Man 4 35:17.242 7:16.178 26.006 0 8:32.143 1 96147248 96147248 GF-09765 96147248 Helmond NED20070422 24226 RTC Buitenlust 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
28 5 Elisa van Kerkvoorde 415 Jeugd Vrouw 4 35:58.468 7:57.404 41.226 0 8:31.810 1 96110854 96110854 CR-13203 96110854 GORINCHEM NED20060303 64332 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
29 20 Rick Inpijn 414 Jeugd Man 4 36:11.705 8:10.641 13.237 0 8:40.216 2 96144719 96144719 GC-40014 96144719 Apeldoorn NED20071223 24117 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
30 21 Finn Blomaard 441 Jeugd Man 3 27:35.106 1 Ronde 1 Ronde 0 8:33.262 1 96103216 96103216 PR-50472 96103216 Wemeldinge NED20070407 25017 Zwse MTB. Ver. X-Treme 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
31 3 Syp van Buren 446 Basislid Man 3 27:44.214 1 Ronde 9.108 0 8:45.168 1 96153339 96153339 CN-12865 96153339 Berghem NED20070525 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
32 22 Fabian van Giessel 417 Jeugd Man 3 27:49.357 1 Ronde 5.143 0 8:40.622 1 96138963 96138963 LW-89549 96138963 APELDOORN NED20070913 24727 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
33 3 Inge Vermeer 445 Basislid Vrouw 3 28:03.551 1 Ronde 14.194 0 9:03.293 3 96112154 96112154 CZ-68550 96112154 Wapse NED20060515 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
34 23 Raf de Groot 425 Jeugd Man 3 28:25.845 1 Ronde 22.294 0 9:15.987 2 96145718 96145718 PC-80316 96145718 NIEUW VENNEP NED20070722 24315 MBC de Noordbikers 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
35 24 Zepp Aelen 440 Jeugd Man 3 29:27.483 1 Ronde 1:01.638 0 9:18.641 1 96135869 96135869 KC-77817 96135869 Grashoek NED20070806 24027 MTB Baarlo 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
36 1 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 999 0 0 0 0 123456 0 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 12:00
DNS 6 Lisa van der Veen 428 Jeugd Vrouw DNS 0 0 96110260 96110260 PW-91995 96110260 Zwolle NED20060910 64002 WV Noord-Westhoek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
DNS 7 Elena Poppelaars 410 Jeugd Vrouw DNS 0 0 96146156 96146156 HP-69589 96146156 Sleeuwijk NED20060219 64388 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
DNS 25 Tim Bennis 430 Jeugd Man DNS 0 0 96120370 96120370 CX-97160 96120370 Den Haag NED20070723 24746 RWV de Spartaan 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
DNS 4 Lotte Griep 0 Basislid Vrouw DNS 0 0 96154393 96154393 96154393 Oosterhout NED20060918 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
DNS 4 Jurre van Nederpelt 435 Basislid Man DNS 0 0 96142858 96142858 LS-97608 96142858 OLDENZAAL NED20070822 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143544|Jeugd Cat. 4|2018-03-17 00:00
KNWU
Aangemaakt op 17-3-2018 17:41

 

LJC Berlicum 2018 LJC Berlicum
Resultaat van Jeugd Cat. 5 - 2018-03-17 13:30:00 - wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Nr. Licentiecategorie Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten Beste Td In Rnd Renner Reg. Auto Reg Chip Bondslidnummer Woonplaats UCICode Licentienummer nvt Vereniging Event Categorie
1 1 Rob Kastelein 501 Jeugd Man 4 38:12.438 0 9:20.700 3 96103468 96103468 NZ-00685 96103468 Burgh-Haamstede NED20060320 24127 Zwse MTB. Ver. X-Treme 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
2 2 Keije Solen 502 Jeugd Man 4 38:25.414 12.976 12.976 0 9:25.897 2 96139120 96139120 RW-38270, HV-55103 96139120 ZWOLLE NED20060327 24142 Hanzerenners Zwolle 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
3 3 Antoine Quint 503 Jeugd Man 4 38:45.450 33.012 20.036 0 9:19.222 2 96088575 96088575 SK-97160 96088575 DEIL NED20060206 24485 JvR de Batauwers 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
4 1 Nance van der Drift 548 Jeugd Vrouw 4 39:04.699 52.261 19.249 0 9:31.272 1 96070526 96070526 SS-22349, RK-06935 96070526 WATERINGEN NED20050116 64143 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
5 4 Jorn van der Made 517 Jeugd Man 4 39:05.469 53.031 0.770 0 9:34.923 1 96136774 96136774 VC-20794 96136774 Prinsenbeek NED20061129 24541 WV Breda 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
6 5 Danny Turkstra 508 Jeugd Man 4 39:06.417 53.979 0.948 0 9:31.115 1 96098635 96098635 RG-93891, GP-69838 96098635 BEILEN NED20061114 24248 WRV de Peddelaars 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
7 6 Stijn ter Schure 511 Jeugd Man 4 39:43.669 1:31.231 37.252 0 9:43.884 4 96124225 96124225 LR-40730 96124225 Assen NED20060408 24540 MTB Assen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
8 7 Job Weijdema 504 Jeugd Man 4 39:44.235 1:31.797 0.566 0 9:44.726 4 96111572 96111572 TG-20193 96111572 TUK NED20061004 24052 WV de Driehoek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
9 8 Casper van Hartskamp 513 Jeugd Man 4 40:07.473 1:55.035 23.238 0 9:39.896 2 96122224 96122224 HF-33538 96122224 APELDOORN NED20060206 24414 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
10 9 Senna Remijn 556 Jeugd Man 4 40:26.260 2:13.822 18.787 0 9:49.781 4 96116929 96116929 KX-73692 96116929 Wolphaartsdijk NED20060122 24084 ZRTC Theo Middelkamp 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
11 10 Joeri Schaper 506 Jeugd Man 4 40:37.836 2:25.398 11.576 0 9:44.766 4 96098658 96098658 CW-88663 96098658 Bergen NED20060129 24264 WV Noord-Holland 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
12 11 Danijel Agricola 509 Jeugd Man 4 40:44.730 2:32.292 6.894 0 9:51.346 4 96116263 96116263 NL-06563 96116263 TERWISPEL NED20060215 24250 WV de Driehoek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
13 12 Mark van Kleef 536 Jeugd Man 4 41:11.252 2:58.814 26.522 0 9:57.827 4 96115546 96115546 LN-48805 96115546 Kesteren NED20060104 24488 JvR de Batauwers 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
14 13 Ruud Junior Nagengast 512 Jeugd Man 4 41:14.000 3:01.562 2.748 0 10:04.650 3 96095764 96095764 SR-84378, RN-55733 96095764 BEILEN NED20060208 24366 WRV de Peddelaars 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
15 14 Bram Meijerink 507 Jeugd Man 4 41:37.270 3:24.832 23.270 0 9:55.249 1 96109898 96109898 LT-58054 96109898 RAALTE NED20061121 24270 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
16 15 Wouter Dragt 527 Jeugd Man 4 41:40.263 3:27.825 2.993 0 10:14.347 3 96142861 96142861 NH-53956 96142861 Hertme NED20060117 25134 MTB Het Twentse Ros 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
17 16 Mathijs Vijverberg 514 Jeugd Man 4 41:49.934 3:37.496 9.671 0 10:16.696 1 96099561 96099561 CL-25867, FF-19812 96099561 Naaldwijk NED20060913 24268 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
18 17 Collin Westbroek 522 Jeugd Man 4 41:58.076 3:45.638 8.142 0 10:09.375 2 96121636 96121636 HP-28586 96121636 Sint Pancras NED20060910 24429 WV Alcmaria Victrix 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
19 2 Amy Kox 525 Jeugd Vrouw 4 41:59.402 3:46.964 1.326 0 10:16.161 3 96129337 96129337 ST-32553 96129337 Reusel NED20050506 64085 TWC Het Snelle Wiel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
20 18 Loek van Hoof 521 Jeugd Man 4 41:59.539 3:47.101 0.137 0 10:15.035 1 96105071 96105071 NZ-79270 96105071 Ede NED20060709 25260 WV Ede 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
21 19 Tygo Peters 524 Jeugd Man 4 42:13.949 4:01.511 14.410 0 10:09.063 4 96137144 96137144 NZ-44128 96137144 APELDOORN NED20060605 24333 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
22 20 Finn Hoefmans 543 Jeugd Man 4 42:25.034 4:12.596 11.085 0 10:16.709 2 96151942 96151942 RR-71008 96151942 ALPHEN NB NED20060105 24537 WV Breda 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
23 21 Niek Suijker 540 Jeugd Man 4 42:32.162 4:19.724 7.128 0 10:18.275 1 96110333 96110333 TX-51146, FH-23223 96110333 Schipluiden NED20060429 24115 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
24 22 Sven Stapersma 520 Jeugd Man 4 42:41.108 4:28.670 8.946 0 10:28.931 3 96105525 96105525 FX-06196 96105525 'S-GRAVENZANDE NED20060205 24273 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
25 3 Lauren Molengraaf 505 Jeugd Vrouw 4 42:51.116 4:38.678 10.008 0 10:17.107 2 96097517 96097517 CT-67800 96097517 CAPELLE A/D IJSSEL NED20051005 64203 RWC Ahoy 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
26 23 Jente Derksen 534 Jeugd Man 4 42:59.574 4:47.136 8.458 0 10:23.519 2 96110785 96110785 TK-14542 96110785 HAALDEREN NED20060211 24105 WV de Valleirenners AXA 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
27 24 Camiel Thunnissen 523 Jeugd Man 4 43:04.133 4:51.695 4.559 0 10:25.187 2 96085243 96085243 PF-71666 96085243 'S-GRAVENZANDE NED20061114 24199 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
28 1 Lieke Vos 551 Basislid Vrouw 4 43:47.207 5:34.769 43.074 0 10:34.964 1 96098302 96098302 PN-04968 96098302 WARNSVELD NED20051102 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
29 25 Timo Gerritsen 516 Jeugd Man 4 43:48.568 5:36.130 1.361 0 10:20.328 2 96124911 96124911 CS-30062 96124911 UGCHELEN NED20060224 24643 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
30 4 Indy Floren 532 Jeugd Vrouw 4 43:49.198 5:36.760 0.630 0 10:42.453 4 96109717 96109717 PP-22787 96109717 OSSENDRECHT NED20050824 64159 Zwse MTB. Ver. X-Treme 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
31 26 Luuk van der Drift 519 Jeugd Man 4 44:27.192 6:14.754 37.994 0 10:23.817 2 96084429 96084429 SL-53432 96084429 Wateringen NED20060801 24309 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
32 27 Sam van Herk 510 Jeugd Man 4 44:38.855 6:26.417 11.663 0 10:46.397 3 96105479 96105479 VF-62072 96105479 ARKEL NED20060310 24374 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
33 28 Lars Smit 515 Jeugd Man 3 33:29.793 1 Ronde 1 Ronde 0 10:45.227 2 96108891 96108891 NN-07800 96108891 STEENWIJK NED20061013 24121 Mountainbike ver. Havelte 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
34 29 Bjorn van Waardenburg 528 Jeugd Man 3 33:35.232 1 Ronde 5.439 0 10:45.584 3 96126638 96126638 PX-94936 96126638 RHOON NED20060907 25026 Dirty Hill ATB 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
35 30 Marthijn Berends 554 Jeugd Man 3 33:56.918 1 Ronde 21.686 0 10:52.783 2 96117289 96117289 NZ-66517 96117289 WESTERBORK NED20060329 24343 WRV de Peddelaars 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
36 5 Frederique Verschuur 526 Jeugd Vrouw 3 34:15.300 1 Ronde 18.382 0 0 96108577 96108577 CK-80221 96108577 ROTTERDAM NED20050323 64135 RWC Ahoy 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
37 6 Julia van der Meulen 538 Jeugd Vrouw 3 34:15.483 1 Ronde 0.183 0 11:09.962 3 96143129 96143129 LZ-83277 96143129 Almelo NED20051022 64053 AWV de Zwaluwen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
38 31 Joris Peursem 546 Jeugd Man 3 34:37.985 1 Ronde 22.502 0 10:58.735 2 96136493 96136493 RZ-69850 96136493 HARDINXVELD-GIESSENDAM NED20061209 24919 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
39 7 Merel Hartog 533 Jeugd Vrouw 3 35:08.468 1 Ronde 30.483 0 11:23.100 2 96138503 96138503 FN-38228 96138503 Giessenburg NED20050405 64136 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
40 32 Bjorn van der Drift 550 Jeugd Man 3 35:12.882 1 Ronde 4.414 0 10:46.117 1 96110106 96110106 TP-88017 96110106 WATERINGEN NED20061113 24424 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
41 33 Niels van der Laan 535 Jeugd Man 3 35:42.583 1 Ronde 29.701 0 11:28.340 1 96109755 96109755 PN-25608 96109755 HILVERSUM NED20060806 24245 GWC de Adelaar 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
42 34 Tom Nijzink 544 Jeugd Man 3 36:37.769 1 Ronde 55.186 0 11:56.017 2 96121140 96121140 FV-25064 96121140 Rijssen NED20061108 24202 AWV de Zwaluwen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
43 35 Daniel de Rooij 549 Jeugd Man 3 37:19.258 1 Ronde 41.489 0 12:09.463 1 96143211 96143211 CK-24538 96143211 GIESSENBURG NED20060802 24908 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
44 36 Dennis van Maurik 555 Jeugd Man 3 37:48.187 1 Ronde 28.929 0 12:09.506 2 96126764 96126764 TF-18868 96126764 Wateringen NED20060811 24681 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
45 37 Mauro Ambrawo 529 Jeugd Man 3 39:14.045 1 Ronde 1:25.858 0 12:33.088 1 96110677 96110677 FX-60767 96110677 APELDOORN NED20060110 24116 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
46 1 Benjamin den Breejen 530 Basislid Man 3 39:41.318 1 Ronde 27.273 0 12:55.510 1 96115357 96115357 LC-41398 96115357 ASPEREN NED20060726 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
47 1 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 999 0 0 0 0 123456 0 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 13:30
DNF 38 Stijn Wierda 531 Jeugd Man 1 10:59.070 DNF 0 10:33.041 1 96120845 96120845 LW-84919 96120845 HEERHUGOWAARD NED20060620 24002 WV Noord-Holland 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
DNS 8 Jette de Groot 541 Jeugd Vrouw DNS 0 0 96091834 96091834 FF-18279 96091834 ZWOLLE NED20050224 64088 WV de Driehoek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
DNS 39 Tijn van den Berg 539 Jeugd Man DNS 0 0 96122544 96122544 NN-95762 96122544 De Lier NED20060403 24578 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143545|Jeugd Cat. 5|2018-03-17 00:00
KNWU
Aangemaakt op 17-3-2018 17:42
LJC Berlicum 2018 LJC Berlicum
Resultaat van Jeugd Cat. 6 - 2018-03-17 14:15:00 - wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Nr. Licentiecategorie Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten Beste Td In Rnd Renner Reg. Auto Reg Chip Bondslidnummer Woonplaats UCICode Licentienummer nvt Vereniging Event Categorie
1 1 Jelte Jochems 601 Jeugd Man 5 45:38.876 0 8:55.863 1 96097768 96097768 NS-15299, 172491 96097768 PUTTEN NED20050525 24480 ATB vereniging Oldebroek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
2 2 Sem Hardlooper 610 Jeugd Man 5 46:55.183 1:16.307 1:16.307 0 9:12.766 1 96100302 96100302 CL-06562 96100302 Wezep NED20050226 24222 ATB vereniging Oldebroek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
3 1 Luna Cnossen 603 Jeugd Vrouw 5 47:27.516 1:48.640 32.333 0 9:14.364 1 96100994 96100994 PG-78408 96100994 APELDOORN NED20040115 64024 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
4 2 Bibi Verzijl 608 Jeugd Vrouw 5 47:32.714 1:53.838 5.198 0 9:15.227 2 96085572 96085572 GX-13834 96085572 Berkel en Rodenrijs NED20040612 64115 RWC Ahoy 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
5 3 Yaël Plas 602 Jeugd Man 5 47:35.393 1:56.517 2.679 0 9:15.088 5 96087247 96087247 GS-73127 96087247 APELDOORN NED20050405 24559 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
6 4 Freek Bouten 609 Jeugd Man 5 47:49.315 2:10.439 13.922 0 9:12.737 1 96095836 96095836 KW-03570 96095836 BLERICK NED20050606 24555 MTB Baarlo 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
7 5 Joris Funken 648 Jeugd Man 5 48:34.119 2:55.243 44.804 0 9:25.765 3 96097803 96097803 CR-02766 96097803 ASSEN NED20050328 24238 WV de Driehoek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
8 6 Christiaan van Rees 604 Jeugd Man 5 49:39.319 4:00.443 1:05.200 0 9:24.693 2 96071164 96071164 SR-72356, CS-11122 96071164 GROOT AMMERS NED20050428 24686 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
9 7 Tim Sondermeijer 606 Jeugd Man 5 49:40.655 4:01.779 1.336 0 9:38.754 3 96110687 96110687 CL-18814 96110687 APELDOORN NED20051218 24239 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
10 8 Koen Engberink 655 Jeugd Man 5 49:59.837 4:20.961 19.182 0 9:45.847 5 96124401 96124401 KF-63279 96124401 BILTHOVEN NED20050907 24194 W.V. Eemland 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
11 3 Jentske Withag 613 Jeugd Vrouw 5 49:59.958 4:21.082 0.121 0 9:50.483 5 96084604 96084604 TX-74661 96084604 Beltrum NED20040706 64231 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
12 4 Britt Davidson 607 Jeugd Vrouw 5 50:10.797 4:31.921 10.839 0 9:49.603 5 96101390 96101390 HP-48422 96101390 Koedijk NED20041223 64129 WV Noord-Holland 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
13 9 Finn Keunen 620 Jeugd Man 5 50:40.997 5:02.121 30.200 0 9:47.655 1 96110853 96110853 NT-86151 96110853 BAARLO NED20050119 24056 MTB Baarlo 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
14 10 Siem van Olffen 628 Jeugd Man 5 50:41.000 5:02.123 0.002 0 0 96113076 96113076 LR-23870 96113076 BORNE NED20050609 24431 MTB Het Twentse Ros 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
15 5 Isa Looienga 633 Jeugd Vrouw 5 51:29.256 5:50.380 48.256 0 9:53.205 1 96098174 96098174 GG-48099 96098174 Drachten NED20040103 64118 WV de Driehoek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
16 1 Koen Antonissen 632 Basislid Man 5 51:30.272 5:51.396 1.016 0 9:56.752 2 96134339 96134339 KK-75216 96134339 Assen NED20051024 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
17 11 Senna van Iwaarden 650 Jeugd Man 5 51:52.563 6:13.687 22.291 0 10:13.242 2 96119803 96119803 LC-32468 96119803 Yerseke NED20050920 24076 Zwse MTB. Ver. X-Treme 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
18 12 Dion Slomp 623 Jeugd Man 5 51:52.636 6:13.760 0.073 0 9:52.965 1 96089423 96089423 PC-32463 96089423 HOORNAAR NED20050114 25185 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
19 13 Hidde Swart 657 Jeugd Man 5 52:16.751 6:37.875 24.115 0 10:11.704 2 96107702 96107702 PZ-13788 96107702 OOSTERHOUT NED20050319 24025 WV de Jonge Renner 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
20 14 Sjors Lugthart 616 Jeugd Man 5 52:44.648 7:05.772 27.897 0 9:52.181 2 96099553 96099553 GX-25915 96099553 Den Haag NED20050622 24129 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
21 15 Ben Poelman 617 Jeugd Man 5 52:48.999 7:10.123 4.351 0 10:19.046 3 96129087 96129087 RS-67206 96129087 Den Haag NED20050718 24874 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
22 2 Niels Grit 644 Basislid Man 5 53:18.225 7:39.349 29.226 0 10:20.267 2 96134753 96134753 TV-44609 96134753 SMILDE NED20050426 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
23 3 Tibbe Antonissen 631 Basislid Man 5 53:26.126 7:47.250 7.901 0 10:20.909 2 96134340 96134340 KK-53050 96134340 Assen NED20051024 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
24 6 Annelot Zwiep 612 Jeugd Vrouw 5 54:04.869 8:25.993 38.743 0 10:28.251 3 96090500 96090500 NF-60373 96090500 Oldenzaal NED20040829 64254 MTB Het Twentse Ros 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
25 16 Tycho Goosen 654 Jeugd Man 5 55:11.091 9:32.215 1:06.222 0 10:30.153 3 96114893 96114893 CL-06629 96114893 WOLPHAARTSDIJK NED20051107 24913 Zwse MTB. Ver. X-Treme 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
26 4 Quinn van der Waal 629 Basislid Man 4 43:55.287 1 Ronde 1 Ronde 0 10:41.068 1 96110188 96110188 PP-27346 96110188 OOSTERHOUT NED20050923 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
27 17 Daan Schoofs 614 Jeugd Man 4 43:55.817 1 Ronde 0.530 0 10:01.900 2 96150401 96150401 LH-33489 96150401 Hengelo NED20050412 24386 MTB Het Twentse Ros 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
28 18 Fabian Groenhuizen 621 Jeugd Man 4 43:57.277 1 Ronde 1.460 0 10:38.076 3 96110688 96110688 FT-33792 96110688 APELDOORN NED20051229 24642 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
29 5 Jesse van 't Hoog 651 Basislid Man 4 44:03.756 1 Ronde 6.479 0 10:42.623 3 96097802 96097802 CW-49819 96097802 BOVENSMILDE NED20050603 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
30 6 Lars Sandman 646 Basislid Man 4 44:17.284 1 Ronde 13.528 0 10:33.405 4 96134749 96134749 TV-16200 96134749 SMILDE NED20050728 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
31 7 Diederik Kuipers 634 Basislid Man 4 44:25.703 1 Ronde 8.419 0 10:53.230 2 96134238 96134238 GW-74436 96134238 ASSEN NED20051204 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
32 7 Manon Turkstra 645 Jeugd Vrouw 4 44:51.442 1 Ronde 25.739 0 10:31.681 2 96090468 96090468 RG-08762 96090468 BEILEN NED20040919 64093 WRV de Peddelaars 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
33 8 Sofie de Vries 637 Jeugd Vrouw 4 45:03.531 1 Ronde 12.089 0 10:57.833 1 96145741 96145741 NP-01821 96145741 Assen NED20040217 64350 MTB Assen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
34 8 Sil van der Wal 622 Basislid Man 4 45:10.839 1 Ronde 7.308 0 10:57.603 3 96133129 96133129 NP-26755 96133129 ASSEN NED20050514 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
35 19 Troy Baijs 618 Jeugd Man 4 45:15.184 1 Ronde 4.345 0 10:56.554 4 96069833 96069833 CL-45106 96069833 Wieringerwerf NED20050714 24143 West Frisia 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
36 9 Annika Spoolder 625 Jeugd Vrouw 4 45:34.744 1 Ronde 19.560 0 10:52.238 1 96127680 96127680 GV-20520 96127680 JULIANADORP NED20041109 64099 WV Noord-Holland 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
37 10 Roos Engberink 656 Jeugd Vrouw 4 46:50.177 1 Ronde 1:15.433 0 11:01.517 2 96110790 96110790 KP-46639 96110790 BILTHOVEN NED20040113 64067 W.V. Eemland 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
38 9 Jordy Verkleij 641 Basislid Man 4 48:03.506 1 Ronde 1:13.329 0 10:42.481 2 96133383 96133383 RR-37967 96133383 Gouda NED20051118 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
39 20 Quin de Groot 630 Jeugd Man 4 48:07.431 1 Ronde 3.925 0 11:25.748 1 96121175 96121175 PX-22771 96121175 NIEUW VENNEP NED20051214 24314 MBC de Noordbikers 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
40 10 Lars van der Vliet 642 Basislid Man 4 48:28.578 1 Ronde 21.147 0 11:33.377 2 96128789 96128789 HX-25187 96128789 HOOGKARSPEL NED20051212 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
41 11 Nienke Meijerink 627 Jeugd Vrouw 4 49:00.846 1 Ronde 32.268 0 11:56.655 1 96095396 96095396 HF-96094 96095396 RAALTE NED20040815 64098 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
42 1 Gaby Vermeer 649 Basislid Vrouw 4 49:03.667 1 Ronde 2.821 0 12:06.123 2 96111908 96111908 FK-18914 96111908 Wapse NED20040914 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
43 21 Sven Nijzink 639 Jeugd Man 4 51:18.171 1 Ronde 2:14.504 0 12:17.806 2 96146814 96146814 PG-54263 96146814 Rijssen NED20050210 24201 AWV de Zwaluwen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
44 22 Guus Janssen 653 Jeugd Man 4 53:00.669 1 Ronde 1:42.498 0 12:17.296 2 96111502 96111502 HT-14135 96111502 KESSEL NED20050813 24136 MTB Baarlo 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
45 23 Floris Verschuur 619 Jeugd Man 4 53:26.319 1 Ronde 25.650 0 11:22.374 3 96101167 96101167 FC-23553 96101167 Rotterdam NED20050323 24381 RWC Ahoy 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
46 12 Demi Nuyten 652 Jeugd Vrouw 4 56:57.295 1 Ronde 3:30.976 0 13:01.309 1 96131156 96131156 RX-11763 96131156 HEINKENSZAND NED20041013 64340 Zwse MTB. Ver. X-Treme 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
47 1 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 999 0 0 0 0 123456 0 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 14:15
DNF 24 Tim v.d. Poel 605 Jeugd Man 3 32:53.467 DNF 0 10:14.617 1 96088458 96088458 FV-91599 96088458 PAPENDRECHT NED20050205 24362 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
DNF 25 Shunyo de Neef 615 Jeugd Man 1 24:53.348 DNF 0 6:08.684 2 96109561 96109561 PF-77629 96109561 Den Helder NED20050412 25205 Dirty Hill ATB 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
DNS 13 Carmen van der Veen 636 Jeugd Vrouw DNS 0 0 96098727 96098727 FG-95489 96098727 Zwolle NED20041214 64001 WV Noord-Westhoek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
DNS 14 Rivkah Kroesbergen 635 Jeugd Vrouw DNS 0 0 96091998 96091998 CW-99273 96091998 Ede NED20040625 64032 WV Ede 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
DNS 11 Juri Stoffers 640 Basislid Man DNS 0 0 96166472 96166472 FG-30912 96166472 Apeldoorn NED20051230 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143546|Jeugd Cat. 6|2018-03-17 00:00
KNWU
Aangemaakt op 17-3-2018 17:42
LJC Berlicum 2018 LJC Berlicum
Resultaat van Jeugd Cat. 7 - 2018-03-17 15:15:00 - wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Nr. Licentiecategorie Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten Beste Td In Rnd Renner Reg. Auto Reg Chip Bondslidnummer Woonplaats UCICode Licentienummer nvt Vereniging Event Categorie
1 1 Elmar Abma 708 Jeugd Man 6 52:33.009 0 8:34.518 5 96109694 96109694 KN-34396, CV-45238 96109694 Wolvega NED20040426 24053 WV de Driehoek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
2 2 Menno Huising 701 Jeugd Man 6 52:33.717 0.708 0.708 0 8:33.028 4 96070614 96070614 LZ-91872 96070614 Wateringen NED20040408 24128 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
3 3 Michael Boers 705 Jeugd Man 6 54:32.835 1:59.826 1:59.118 0 8:42.126 2 96070483 96070483 HG-11462 96070483 Naaldwijk NED20040223 24130 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
4 4 Bart Kastelein 706 Jeugd Man 6 54:33.414 2:00.405 0.579 0 8:43.288 2 96103469 96103469 NV-76608 96103469 Burgh-Haamstede NED20040726 24126 Zwse MTB. Ver. X-Treme 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
5 5 Morris Gruiters 704 Jeugd Man 6 55:14.569 2:41.560 41.155 0 8:48.687 1 96086598 96086598 RG-47600 96086598 Beekbergen NED20040101 24634 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
6 6 Marijn Schaper 709 Jeugd Man 6 55:15.922 2:42.913 1.353 0 9:02.002 1 96089628 96089628 GV-85724 96089628 Bergen NH NED20040113 24265 WV Noord-Holland 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
7 1 Diederik Fobbe 707 Basislid Man 6 55:16.398 2:43.389 0.476 0 9:02.927 6 96111509 96111509 PX-14793 96111509 'T LOO OLDEBROEK NED20040113 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
8 7 Marvin Peters 727 Jeugd Man 6 55:17.133 2:44.124 0.735 0 8:56.554 3 96108544 96108544 PK-75338 96108544 WEHL NED20040428 24146 R en TV de Zwaluwen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
9 8 Thijs Bakker 713 Jeugd Man 6 56:13.585 3:40.576 56.452 0 9:03.141 1 96063304 96063304 FC-85976 96063304 RIJSSEN NED20040203 24421 AWV de Zwaluwen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
10 9 Vincent van Dorp 720 Jeugd Man 6 56:54.515 4:21.506 40.930 0 9:07.315 2 96133217 96133217 RZ-01635 96133217 Elburg NED20040421 24240 ATB vereniging Oldebroek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
11 10 Juul Nagengast 725 Jeugd Man 6 57:22.312 4:49.303 27.797 0 9:09.296 3 96070570 96070570 RP-60580, NL-82899 96070570 Beilen NED20040420 24365 WRV de Peddelaars 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
12 11 Anne Kiers 735 Jeugd Man 6 57:32.965 4:59.956 10.653 0 9:19.126 3 96084602 96084602 TP-76210 96084602 Westerhaar-Vriezenveensewijk NED20040602 24208 AWV de Zwaluwen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
13 12 Pepijn Veenings 733 Jeugd Man 6 57:39.747 5:06.738 6.782 0 9:24.975 3 96088561 96088561 HX-23514 96088561 Assendelft NED20040402 24731 WV Noord-Holland 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
14 13 Samuel Krupers 711 Jeugd Man 6 57:45.551 5:12.542 5.804 0 9:17.093 3 96138496 96138496 HF-57272 96138496 Oldenzaal NED20040724 24507 MTB Het Twentse Ros 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
15 14 Stef Koning 737 Jeugd Man 6 57:58.569 5:25.560 13.018 0 9:00.854 2 96119702 96119702 GZ-79171 96119702 Hensbroek NED20040318 24328 WV Noord-Holland 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
16 15 Xander Drogt 716 Jeugd Man 6 58:15.003 5:41.994 16.434 0 9:30.514 6 96100115 96100115 NT-60741 96100115 NIJEVEEN NED20040614 24237 WV de Driehoek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
17 16 Quinten van der Velde 714 Jeugd Man 6 58:16.234 5:43.225 1.231 0 9:30.927 1 96106218 96106218 KP-46670 96106218 BORNE NED20040309 24506 MTB Het Twentse Ros 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
18 17 Cas van der Veen 710 Jeugd Man 6 59:21.649 6:48.640 1:05.415 0 9:42.599 2 96112429 96112429 TC-19396 96112429 Apeldoorn NED20041119 24079 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
19 18 Lucas Bruns 719 Jeugd Man 6 59:33.832 7:00.823 12.183 0 9:41.747 2 96120357 96120357 CL-06406 96120357 ENSCHEDE NED20040702 24388 MTB Het Twentse Ros 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
20 19 Kas van Geest 740 Jeugd Man 6 59:44.739 7:11.730 10.907 0 9:41.331 3 96166885 96166885 SZ-21146 96166885 Eersel NED20041106 25226 TWC Het Snelle Wiel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
21 20 Chris Offerein 744 Jeugd Man 6 1:00:23.119 7:50.110 38.380 0 9:45.952 2 96113504 96113504 PW-20855 96113504 Meppen NED20040727 24207 WRV de Peddelaars 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
22 2 Lars Wit 718 Basislid Man 6 1:01:02.668 8:29.659 39.549 0 9:41.112 5 96131100 96131100 LK-48090 96131100 MIDDENMEER NED20041004 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
23 21 Jasper Huitema 741 Jeugd Man 5 50:51.389 1 Ronde 1 Ronde 0 9:44.692 2 96078342 96078342 RL-07349 96078342 RODEN NED20040423 24168 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
24 22 Thijs Kuiper 722 Jeugd Man 5 51:31.012 1 Ronde 39.623 0 9:52.705 1 96108644 96108644 FC-94031 96108644 OLDENZAAL NED20040218 24632 MTB Het Twentse Ros 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
25 23 Mart Vos 743 Jeugd Man 5 52:09.494 1 Ronde 38.482 0 10:11.368 2 96113193 96113193 FK-03581 96113193 Aalden NED20040420 24153 WSV Emmen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
26 3 Jonne Boerrigter 729 Basislid Man 5 52:19.744 1 Ronde 10.250 0 10:05.871 1 96119431 96119431 GZ-64438 96119431 EDE NED20041013 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
27 24 Casper Turk 717 Jeugd Man 5 52:32.695 1 Ronde 12.951 0 10:15.238 5 96093210 96093210 NT-42523 96093210 Lisse NED20041029 25175 MBC de Noordbikers 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
28 4 Kevin Koch 726 Basislid Man 5 52:41.112 1 Ronde 8.417 0 10:19.668 1 96123014 96123014 LK-72712 96123014 Ede NED20040430 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
29 25 Ruben van Kerkvoorde 721 Jeugd Man 5 53:33.857 1 Ronde 52.745 0 10:22.143 2 96085274 96085274 RV-01554 96085274 Gorinchem NED20040608 25043 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
30 26 Nick Klijn 731 Jeugd Man 5 54:10.555 1 Ronde 36.698 0 10:11.218 2 96115360 96115360 FV-33320 96115360 LEERDAM NED20040823 24375 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
31 27 Levi Schrijver 734 Jeugd Man 5 54:32.603 1 Ronde 22.048 0 10:26.953 2 96068405 96068405 GN-60842 96068405 Gorinchem NED20040324 25101 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
32 28 Mauro Wuurman 738 Jeugd Man 5 54:44.626 1 Ronde 12.023 0 10:17.182 2 96050575 96050575 GH-08579, CZ-06066 96050575 Limmen NED20040201 24867 WV Alcmaria Victrix 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
33 29 Tijn Wessels 730 Jeugd Man 5 55:09.507 1 Ronde 24.881 0 10:30.682 2 96113683 96113683 HH-06014 96113683 Enter NED20040504 24532 AWV de Zwaluwen 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
34 30 Joris Veldt 739 Jeugd Man 5 57:12.860 1 Ronde 2:03.353 0 10:17.584 2 96120580 96120580 TL-80673 96120580 Alkmaar NED20040629 24960 WV Alcmaria Victrix 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
35 31 Mitchell Lenters 728 Jeugd Man 5 57:26.846 1 Ronde 13.986 0 11:12.673 2 96110700 96110700 GH-12616 96110700 APELDOORN NED20041012 25204 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
36 32 Niek Ploegmakers 745 Jeugd Man 5 57:34.158 1 Ronde 7.312 0 10:33.397 2 96118815 96118815 FH-26791 96118815 Vinkel NED20040131 24951 F.M.C. The Whoopers 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
37 33 Wessel van Dijk 742 Jeugd Man 5 58:50.080 1 Ronde 1:15.922 0 11:13.866 3 96163338 96163338 NL-83381 96163338 ROOSENDAAL NED20040526 25069 WV Breda 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
38 34 Jelmer Bassa 723 Jeugd Man 5 1:01:37.514 1 Ronde 2:47.434 0 11:24.971 1 96076269 96076269 GK-73342, NX-62070 96076269 ARKEL NED20040604 24372 GRC Jan van Arckel 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
39 1 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 999 0 0 0 0 123456 0 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 15:15
DNF 35 Rens Teunissen van Manen 702 Jeugd Man 4 40:31.840 DNF 0 8:50.892 1 96092263 96092263 PR-94200 96092263 OOSTERBEEK NED20040930 24644 MBC Bar End 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
DNS 36 Daan van Lüling 724 Jeugd Man DNS 0 0 96088680 96088680 FS-93554 96088680 Alphen a/d Rijn NED20040901 24210 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
DNS 37 Jardy van der Burg 715 Jeugd Man DNS 0 0 96097054 96097054 NR-91314 96097054 BERKEL EN RODENRIJS NED20040103 24018 Westland Wil Vooruit 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
DNS 38 Bart Kortleve 703 Jeugd Man DNS 0 0 96100117 96100117 KL-20015 96100117 HAVELTE NED20041023 24228 WV Noord-Westhoek 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
DNS 39 Djyaro Bosma 732 Jeugd Man DNS 0 0 96136642 96136642 NG-07877 96136642 APPELSCHA NED20040728 24236 WSV Ooststellingwerf 112954|LJC Berlicum|2018-03-17 143547|Jeugd Cat. 7|2018-03-17 00:00
KNWU
Aangemaakt op 17-3-2018 17:42

http://www.thuisindesport.nl/bues/nieuws/9384.gif