WSV De Zwaan
Startpagina
 

Uitslagen MTB

20 maart 2016

Funklasse Mannen
Funklasse Vrouwen
Nieuwelingen
Masters 30+
Nieuwelingen Meisjes
Junior vrouwen
Amateurs sportklasse
Masters 40+
Vrouwen elite-belofte-amateur
Mannen elite-belofte
Junioren
 
Route
Sponsoren
Overnachtingen
Verslagen
 

Uitslag Fun Heren 2016

Grote prijs Kivada wielersport Specialized

 

Uitslag Startnr.
Naam deelnemer
Woonplaats
1 22
Lannart van Houwelingen
Hardinxveld
2 45
Sjakkie Floren
St Willebrord
3 23
Ronald van der Laar
Hardinxveld
4 16
Mark Baudoin
Empel
5 56
Jeroen Straver
Andel
6 15
Joost Hoetelmans
Zaltbommel
7 9
Michiel van Hemmen
Sint-Michielsgestel
8 3
Michiel Sleegers
Vlijmen
9 76
Lars Ooms
Ravels (Belgie)
10 7
Jasper Lub
Eindhoven
11 66
Stef van Heesbeen
Vlijmen
12 54
Stef Brands
Oss
13 69
Ben Damen
Elshout
14 94
Jurgen Onincx
Breda
15 12
Mirke Oudersloot
Noordwijk
16 1
Dirk van Roosmalen
Berlicum
17 41
Erik Bulsink
Steenwijk
18 52
Randy Wijgerse
Biezenmortel
19 2
Bryan van Alebeek
Berlicum
20 13
Patrick Thomassen
Liempde
21 97
Reinhard Sportel
Leusden
22 39
Rob Vervoort
Geertruidenberg
23 53
Erik van der Pasch
Boxtel
24 44
Tommy Damen
Breda
25 67
Roald Verhoeff
Vught
26 88
Rob van der Niet
Noordwijk
27 63
Klaas Groenen
Boxtel
28 24
Maarten van Leeuwen
Nuland
29 5
Hans Mulder
Utrecht
30 71
Frank van Engelenhoven
Scherpenzeel
31 43
Paul Carton
Tilburg
32 65
Rene Snoeren
Dongen
33 6
Joost van Gorp
Berlicum
34 4
Mathijs Janssen
Haaren
35 91
Noud Verstegen
Bruchem
36 57
Edwin Straver
Rijswijk
37 40
Dennis de Vos
Raamsdonksveer
38 98
Bart de Haas
Hardinxveld
39 86
Bas den Breejen
Leerdam
40 36
Marc Jansen
Uden
41 93
Lars Ebbers
Arnhem,
42 103
Thijs den Bras
Didam
43 50
Mark Pijnappels
Zaltbommel
44 102
Jeffrey Smits
Breda
45 32
Paul van de Wetering
Sint-Oedenrode
46 96
Hans van den Hoeven
Utrecht
47 49
Dennis de Visser
Sint-Michielsgestel
48 95
Aart Jan Post
Giessenburg
49 14
Robert Kulk
Noordwijk
50 104
Tom Smulders
Rotterdam
51 112
Olaf van Pomeren
Berlicum
52 27
Henk van Buuren
Sint-Michielsgestel
53 17
Gerard de Haas
Maliskamp
54 113
Gido Crutzen
Eindhoven
55 111
Tom van den Oetelaar
Schijndel
56 8
Martin Bevers
Berlicum
57 79
Rolf van Leersum
Noordwijk
58 115
Marinus Dijkman
Lopik
59 90
Gerard Wit
Middenmeer
60 92
Jos Verstegen
Bruchem
61 21
Immanuel van Tintelen
Baars
62 54
Stef Brands
Oss
63 118
Ad Slomp
Hoornaar
64 11
Erik Rooks
Velsen-Noord
65 119
Pieter Wonink
Hoornaar
66 117
Frank van Wershoven
Schijndel
67 114
Joost de Wit
Nuland
68 89
Jaco Vink
Noordwijk
69 108
Jasper Hormann
Den Bosch
70 83
Edwin Meester
Medemblik
71 120
Floris Aarts
Empel
72 99
Jan Coopmans
Alteveer
73 75
Stephan Willems
Heusden-Zolder
74 101
Dave van Duren
Overloon
75 116
Hans van Eck
Veghel